Чер

II Всеукраїнський бібліотечний «Біографічний Рейтинг – 2018»

4 червня 2019 р. у головному корпусі Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (м. Київ) було підведено підсумки Всеукраїнського бібліотечного Біографічного рейтингу–2018.

Так, біобібліографічний покажчик «Микола Миколайович Аркас: погляд із сьогодення / Упоряд. В. Д. Вілкул» Наукової бібліотеки Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського увійшов до ТОП-10 в номінації «Персональний покажчик» та отримав диплом.

Розпочався захід у залі засідань НБУВ Круглим столом, присвяченим відзначенню 100-річчя від часу заснування Біографічної комісії УАН та 25-річчя ІБД, а також концептуальним засадам організації Біографічного рейтингу, в якому прийняла участь завідувач сектору інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського Вілкул Валентина Дмитрівна.

Згодом, учасники перемістилися у Шевченковий (виставковий) зал, де була проведена церемонія підведення підсумків та нагородження переможців Всеукраїнського бібліотечного Біографічного Рейтингу–2018.

Цьогоріч у 7-ми номінаціях були представлені 238 видань із 33 міст України. Експертну раду Рейтингу склали 34 провідних фахівці із біографіки, біографістики та інших споріднених історичних дисциплін, які представляють 10 наукових центрів країни.