Чер

Літній мовний табір

У рамках профорієнтаційної співпраці та угоди про співробітництво протягом двох тижнів, 27.05 по 07.06. 2019 року, учні МСШ «Академія дитячої творчості» брали участь у роботі літнього мовного табору, що організовано вчителями англійської мови школи за участю студентів МНУ ім. В.Сухомлинського. Всі заходи проводилися англійською мовою. Це захоплюючі квести з історії та географії Великобританії, граматичні ігри та майстер-класи, презентації, пісні, танці, екскурсії, інтерв’ю, перегляд навчального відео та створення власного мультфільму. Учні також мали змогу проявити себе у ролі акторів дубляжу, де озвучили фрагмент відомого мультфільму “Льодовиковий період”.

Дуже цікавими та змістовними були майстер-класи з використанням слайму та урок малюнку на англійській мові, на якому учні удосконалювали свої навички живопису. Авторів найбільш подібних до оригіналу малюнків визначили переможцями. Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні мали змогу здобути необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній атмосфері, та поглибити знання з культури англомовних країн.