Лип

Світла пам’ять, вічна пам’ять…

29 липня 2019 року на 48-му році пішла з життя доктор філософії в галузі гуманітарних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва, Хайрулліна Юлія Олександрівна.

Вона була автором 4 посібників, 3 одноосібних монографій, мала понад 30 статей у фахових українських та зарубіжних виданнях.

Юлія Олександрівна завжди виявляла активну життєву позицію, виховувала у студентів повагу до процесу здобуття знань та наукового пошуку, була високопрофесійною людиною, її життєвий шлях є прикладом самовідданого служіння науці.

Співробітники та студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського щиро співчувають рідним та близьким померлої.

Світла пам’ять про Юлію Олександрівну залишиться у її колег та друзів.