Вер

Шановні студенти та колеги!

Будак Валерій Дмитрович

Від щирого серця вітаю вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Саме цей день особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті на шляху розбудови незалежної України!

Колегам щиро бажаю креативних і яскравих ідей, підкорення наукових верших. Нехай День знань випромінює добро й світло. Дарує всім гарний настрій і море позитиву! Зі святом! ️

Валерій Дмитрович Будак, ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського,
професор, доктор технічних наук,
академік НАПН України,