Тра

Міжнародний молодіжний літературний форум

27-28 квітня 2015 року в Києві за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Національної спілки письменників України та видавництва «Самміт-книга» пройшов перший Міжнародний молодіжний літературний форум. Партнери заходу – «Коронація слова», клуби «Кіногурман», «Бої ліриків», «Літмайданчик», Координаційна рада Майдану. Організатор форуму – Леся Мудрак, письменниця й громадський діяч.

120 щасливчиків віком від 14 до 35 років з різних куточків України запрошені до участі в дискусії на літературному форумі. Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського представляв студент філологічного факультету Сергій Коломієць.

Проводилися семінари та лекції, які викладали видатні діячі української культури: Василь Герасим’юк, Олена Степаненко, Ірина Шувалова, Влада Литовченко, Олена Карпенко, Василь Трубай, Володимир Цибулько та ін.

Прес-центр філологічного факультету

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_7cg5iweIj40

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_463yY-MsP6k

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_VWfma_gMCu8

WP_20150428_041Фото з головою НСПУ Михайлом Олексійовичем Сидоржевським.

WP_20150428_043Фото з лекторію «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні» з Владою Литовченко.

WP_20150428_022

WP_20150428_035