Вер
2019

Тренінгове заняття з теми «Концентрація уваги та пам’яті в роботі практичного психолога»

10.09.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття з теми “Концентрація уваги та пам’яті в роботі практичного психолога” зі студентами 217 К/Б групами спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета даного заняття – це поповнити знання учасників ділової гри про прийоми і методи мнемотехніки для використання в подальшій роботі практичного психолога; максимального розкриття потенціалу студентів.

Протягом тренінгу учасникам було створено оптимальні умови для рефлексії та інтегрованого обміну думками, самовираженням. Також студенти мали змогу співпрацювати в парах та в групі для досягнення спільної мети.