Вер

Вельмишановний Валерію Дмитровичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження від колективу викладачів та співробітників Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Ми дуже цінуємо Вас як яскраву багатогранну особистість, талановитого й енергійного керівника, визнаного фахівця своєї справи.

Ви належите до тих людей, які не зупиняються на досягнутому, сміливо беруться за нові та складні справи, впевнено крокують до запланованого.

Зичимо Вам невичерпної творчої наснаги, міцного здоров’я, достатку й злагоди, професійної вдачі та особистого щастя! Нехай натхнена праця, мудрість та оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками у житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті!