Вер

Проект Цікава наука на вулицях міста на Гала-параді до Дня міста

14 вересня 2019 року відбувся масштабний Гала-парад до 230-річниці міста Миколаєва. На запрошення Управління молодіжної політики студенти та викладачі механіко-математичного факультету разом із учнями та вчителями шкіл (ЗОШ №18, ЗОШ №31, ЗОШ №60, ЗОШ №61, гімназія №4, економічний ліцей №2), студентами та викладачами Миколаївського будівельного коледжу та Миколаївського політехнічного коледжу представили на параді проект «Цікава наука на вулицях міста». Гарний настрій та позитивні емоції дарували миколаївцям та гостям міста кращі майстри проекту, рухома платформа з відомими вченими вітала всіх зі святом! Проект Цікава наука на вулицях міста спрямований на популяризацію фізики, математики, науки в цілому; пошук, розвиток та підтримку обдарованої молоді та реалізується в рамках відкритого освітнього проекту Крок до науки кафедри фізики та математики МНУ ім. В.О. Сухомлинського.

Прес-центр механіко-математичного факультету