Вер

Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»

Країна стоїть перед великими змінами, які відобразяться на житті не одного покоління українців. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, які очікує українське суспільство. І ми вважаємо, що саме молодь стане тією рушійною силою, від якої залежить те, наскільки успішно ці зміни будуть втілені в життя.

Саме тому фінансовий портал Maanimo (незалежний інформаційно-фінансовий портал про фінансові продукти та послуги на Україні) ініціює конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам трибуну для висловлення своїх думок.

Фінансовий портал Maanimo чекає від студентів 5 крутих економічних порад президенту Україні. Тобі є що сказати? Тоді подавай заявку та пиши свої поради на Maanimo. Встигни до 15 жовтня. Автор найкращої роботи отримає крутий подарунок від Maanimo – Iphone XR.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна за посиланням.