Вер

Літературний квест – це завжди пізнавально!

17 вересня студенти 2-го курсу спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) під керівництвом доцента кафедри української мови і літератури Г.Родіонової побували на літературному квесті “Шляхами “Енеїди””, організованому відділами документів і наукових розвідок з питань краєзнавства та науково-дослідної роботи з рідкісними виданнями МОУНБ. Сенред трьох команд-учасників ( ЧНУ імені П. Могили, МфКНУКМ і МНУ імені В. О. Сухомлинського) наші студенти виявилися більш обізнаними і літературно спритнішими! Захід відбувся за ініціативи просвітян міста, до когорти яких входять і викладачі названої кафедри.