Вер

Виховна година присвячена МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МИРУ «Ми за мир у всьому світі!»

19 вересня Науково-дослідним центром військово-патріотичного виховання, творчим центром «Естетика» та студентами 2-го курсу факультету дошкільної та початкової освіти було проведено виховну годину присвячену МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МИРУ «Ми за мир у всьому світі!» для студентів МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Під час виховної години звучали вірші, лунали пісні про війну та бажання жити у мирі та спокої! Вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної сотні, загиблих під час Революції Гідності, усіх полеглих захисників, жертв російсько-української війни та військових збройних конфліктів світу.

По завершенню заходу, всім присутнім було запропоновано написати на «Голубах миру» свої побажання жителям планети Земля, нашій державі, та всім патріотам. При виході з аудиторії кожен студент приклеїв голуба на карту України, щоб наша Батьківщина була захищена любов’ю і теплом наших сердець.

Нехай всі ваші побажання здійсняться!

МИ ЗА МИР!