Вер
2019

Презентаційний захід військово-патріотичного спрямування на базі Миколаївської десантно-штурмової бригади

19 вересня студенти МНУ імені В.О.Сухомлинського та фахівці Науково-дослідного центру військово-патріотичного виховання відвідали презентаційний захід військово-патріотичного спрямування на базі Миколаївської десантно-штурмової бригади. Вони переглянули військову техніку, озброєння, спорядження і майно, яким оснащені військовослужбовці десантно-штурмових військ. Мали змогу поспілкуватися з офіцерами частини та отримати відповіді на свої запитання. Цікавим був майстер-клас з надання першої медичної допомоги.