Вер
2019

Кураторська година – бесіда з метою утвердження у свідомості студентів першого курсу

2 вересня 2019 р. куратором групи 100К Данік Наталією Вадимівною в межах національно-патріотичного виховання було проведено кураторську годину – бесіду з метою утвердження у свідомості студентів першого курсу механіко-математичного факультету переконань про єдність і соборність України. Основною ціллю даного заходу було виховувати почуття патріотизму, національної гідності, формувати особисту відповідальність кожного громадянина-патріота України за долю своєї держави та українського народу та сформувати в студентів знання про основні віхи з історії становлення незалежності України, засади демократичного та суспільного ладу України, її досягнення за останні роки та сьогодення, розуміння єдності і цілісності України.