Вер

Марафон психологічних ідей «Від пізнання себе – до успіху в житті»

Вперше для студентів-першокурсників усіх факультетів та коледжу університету 23 вересня 2019 року пройшов марафон психологічних ідей “Від пізнання себе – до успіху в житті”.

Організаторами даного заходу являються: проректор з науково-педагогічної роботи Кузнецова О.А. та керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Д.С.

Тренерами виступили волонтери Центру психологічної служби, студенти 4-6 курсів спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології, а саме: Любінецька Ганна, Осіпова Вікторія, Кушнарьова Дар’я, Кулєшова Ксенія, Шагай Мілена, Сапонько Юрій, Саковська Вікторія та асистенти тренерів (студентські тьютори): Беженарь Наталія, Садохін Данііл, Короєв Олександр, Терещенко Тетяна, Дударенко Аліна, Таран Валерій.

Метою даного заходу є організація психологічного простору, в полі якого студенти мали змогу ознайомитися з психологією, підвищити свій рівень навичок, систематизувати свої знання, які згодом зможуть використовувати в житті.

Форма проведення передбачала проведення майстер-класів, на яких учасники змогли зрозуміти ситуацію з різних точок зору.

Наприкінці марафону психологічних ідей усі студенти мали змогу поділитися враженнями та переглянути презентацію, на якій мали змогу побачити власні обличчя та масу вражень під час участі в марафоні.

Дякуємо усім за активну участь та незабутні емоції.

До нових зустрічей!