Вер
2019

Тренінгове заняття з теми «Згуртованість колективу та адаптація до умов університету»

17.09.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття з теми “Згуртованість колективу та адаптація до умов університету” для студентів 104 К разом зі студенськими тьюторами історичного факультету.

Тренером виступив волонтер Центру психологічної служби університету Сапонько Юрій.

Мета заняття: отримання учасниками знань та навичок з побудови та ефективного управління процесами адаптації та згуртованості усередині групи, розробці ефективних інструментів адаптації та довірливих взаємостосунків у стінах університету на етапах внутрішніх змін. Активний режим навчання включає в себе розбір практичних кейсів в групових та індивідуальних вправах з теоретичними інформаційними блоками. Протягом тренінгу розроблялися практичні рекомендації, проводиться тестування учасників і обмін досвідом всередині групи.