Вер

Театралізоване шоу «Історії забутих сторінок» від ТЦ «Естетика»

Славетний університет !
Свої вітання шле Парнас!
З’явились музи всі ,
Щоб надихати нас!

Саме такими словами 26 вересня 2019 року відкрилось театралізоване шоу «Історії забутих сторінок». Сценарій шоу був спеціально створений до 106-ї річниці від дня народження Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського керівником театральної студії ТЦ «Естетика» Єгоровою Н.П та директором ТЦ «Естетика » Рускуліс М.А.

У виставі було задіяно близько 30 студентів – від першокурсників до магістрантів. Декілька сторінок історії перенесли глядачів спочатку на 106 років назад ,а потім у воєнні роки, далі – у будівництво корпусу інституту та в наші часи.

Додали яскравості полонез початку віку, танок будівельників та сучасний танець, виконаний солістами хореографічних студій. У виставі пролунали вірші поетів Крижанівського та Надіїна, випускників інституту. Фінальним акордом вистави став студентський гімн «Гаудеамус» у виконанні хору «Барви» факультету педагогіки та психології.