Вер

Конференція у культурно – діловому центрі «Менора»

Упродовж 5-6 вересня 2019 року у м. Дніпрі у культурно-діловому центрі «Менора» тривала FIFTH ANNUAL CONFERENCE OF THE GERMAN-UKRAINIAN HISTORICAL COMMISSION “MEMORIES OF THE SECOND WORLD WAR IN GERMANY AND UKRAINE SINCE 1945”.
Організаторами наукового форму, до якого долучились вчені з Німеччини, Польщі, України, Франції, Швеції, виступили голова DUHK проф. Мартін Шульце Вессель (Мюнхен), проф. Ярослав Грицак (Львів), директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» Ігор Щупак (Дніпро).

У роботі конференції також брав участь докторант кафедри історії та археології к.і.н, доцент А.А. Погорєлов, який виступив з доповіддю, присвяченій непересічному досвіду роботи жінок Південної України на території Німеччини у роки Другої світової війни.

Учасники конференції були запрошені до спеціального заходу, організованому Харківським представництвом Фонду Конрада Аденауера у Pchelkins House (Menorah Center), на якому перед присутніми виступив колишній президент Європарламенту Hans-Gert Pöttering.