Вер

Результати творчого конкурсу

До 101-річниці від дня народження видатного вченого-педагога, публіциста, палкого патріота України, обдарованого директора школи і справжньої Людини – Василя Олександровича Сухомлинського МНУ імені В.О. Сухомлинського оголосив конкурс творчих робіт студентів і молодих учених: «Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського в умовах інтеграції України в освітній простір Європи». Конкурс тривав із 12 по 26 вересня. Всього у конкурсі взяли участь 42 студенти.

Так, за результатами творчого конкурсу, в номінації «Поезія»: поема, ода: «Ціле море світла!»:

1 місце – Чижикова Яна, студентка 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти.

2 місце – Єрмак Анастасія,  студентка 1 курсу факультету педагогіки та психології.

У номінації «Літературна композиція»: твір-мініатюра, есе, етюд: «Кожна людина повинна…»:

1 місце – Бєляєва Карина, студентка 3 курсу історичного факультету.

У номінації «Оригінальні декоративні вироби, вишивки, поробки: «Бо я – Людина!»:

1 місце – Матвєєва Анастасія, студентка 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти.

2 місце – Фісінчук Дар’я, студентка 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти.

2 місце – колектив студентів 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти (Пітюгіна Ельвіра і Годяцька Дар’я).

У номінації «Ілюстрації до казок Сухомлинського»:

1 місце – Марченко Вероніка, студентка факультету дошкільної та початкової освіти.

2 місце – Вихрист Тетяна, студентка факультету дошкільної та початкової освіти.

У номінації «Кращий конспект уроку за оповіданнями Сухомлинського» нагороджено студентку 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти Московченко Катерину.

За 1 місце в окремій номінації: «Золоті руки» нагороджено студентку 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти Наконечну Вікторію.

За 1 місце в окремій номінації: «Казка невіддільна від краси» нагороджено студентку 327 групи факультету педагогіки та психології Трибухіну Ольгу.

Також окремою грамотою відзначено колектив студентів 2 курсу факультету дошкільної та початкової освіти Малафей Юлію та Лаврентьєву Валерію і присвоєно їм звання: «Серце віддаю дітям».

Вітаємо переможців і бажаємо подальших яскравих злетів і творчого натхнення!