Жов

Флешмоб «Я пишаюсь своїм вибором»

На факультеті дошкільної та початкової освіти студенти спеціальності 012 дошкільна освіта, під керівництвом декана — доктора педагогічних наук, професора Степанової Т.М., разом з викладачами кафедри дошкільної освіти підготували та провели флешмоб до Всеукраїнського дня дошкілля : «Я пишаюсь своїм вибором». Це дало можливість кожному студенту розкрити свої творчі здібності, відчути радість успіху, гордість за обрану професію.

Серед студентів є неповторні таланти, якими пишаються викладачі факультету, підтримують їх обдарування та надають можливість розкрити свою неповторність. З часом майбутні фахівці зможуть реалізувати свій талант в роботі з молодшими громадянами України.