Жов
2019

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Мистецька освітня галузь: методики, технології»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Мистецька освітня галузь: методики, технології», який буде проводитися 07 листопада  2019 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Наукова проблематика семінару:

Секція №1. Теорія і практика музичної освіти в світі: традиції і сучасність.

Секція №2. Професійна підготовка (інструментальне виконавство) учнів і студентів.

Секція №3. Професійна підготовка (вокально-хорова) учнів і студентів.

Секція №4. Інноваційні методики і технології викладання предметів Мистецької освітньої галузі в закладах загальної середньої освіти та закладах вищої освіти.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Форми участі в конференції: очна та дистанційна.

До участі у семінарі запрошуються науковці, викладачі закладів вищої освіти, методисти, учителі предметів Мистецької освітньої галузі закладів загальної середньої освіти та музичних шкіл, студенти, магістранти, аспіранти та інші фахівці.

Реєстрація за посиланням.

Інформаційний лист (переглянути у форматі PDF)