Жов

Університетська освіта в Україні і світі

30 вересня 2019 року до читального залу завітали першокурсники, що вивчають дисципліну “Університетські студії” (викладач Олексюк О.Є.). Для них Науковою бібліотекою був організований комплексний захід із використанням мультимедійних технологій ” Університетська освіта в Україні і світі”.

В рамках заходу студенти ознайомилися з історією розвитку університетської бібліотеки.

З метою підвищення інформаційної культури студентам була представлена структура довідково-пошукового апарату бібліотеки, особлива увага при цьому була приділена електронним ресурсам та алгоритму пошуку інформації в електронному каталозі.

Цікавою інформацією поділилася бібліограф Грубій Л.І., представивши мультимедійний огляд літератури “Історія становлення університетської освіти в Україні”.

Співробітниками читального залу презентована книжкова виставка рідкісних видань ХVIII-поч. ХХ століття.