Жов

«Коли планета палає, моя хата не скраю!»

4 жовтня попри дощову погоду студенти факультету іноземної філології підтримали ініціативу громадського об’єднання Місто Сонця і пройшли кліматичним маршем по Соборной з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. Це не перша акція, в якій бере участь молодь МНУ, змушуючи усіх нас розуміти необхідність власного внеску в адаптацію до змін клімату задля збереження довкілля та природних ресурсів нашим майбутнім поколінням. Планети Б не існує, Миколаїв – місто моєї мрії із 100% ВДЕ, коли планета палає – моя хата не скраю – такими гаслами студенти виражали свою небайдужість та активну громадську позицію. Сподіваємося, такі акції змушуватимуть владу міста брати курс на збереження довкілля.