Жов

Дмитро Кремінь – поет на всі часи

30 вересня, у Всесвітній день бібліотек, із теплом і гордістю згадували поета Дмитра Кременя, присвятивши відомому краянину захід «Просвітлений античною та козацькою мудрістю» (модератори: кафедра української мови і літератури та бібліотека університету).

Чуттєве читання поезій, перегляд унікальних світлин та відео з домашнього архіву, документальних стрічок, книжок та інших видань, виконання пісні на слова митця – все це створило особливу атмосферу занурення в життя і творчість поета.

Дякуємо Л.В. Старовойт, «корифею» кафедри української мови і літератури, за виступ та ознайомлення студентів із цікавими біографічними сторінками Дмитра Кременя.

Особливі слова вдячності ініціаторам проведення заходу – завідувачу кафедри української мови і літератури Л.В. Рускуліс, доцентам В. М. Баденковій, І. Г. Родіоновій, працівникам бібліотеки М. Ю. Трощенковій, Л. В. Шевчук та всім студентам-учасникам!