Жов
2019

Поїздка до НВК «Павлиська загальноосвітня школа I -III ступенів – ліцей імені В.О. Сухомлинського»

3 жовтня 2019 року колектив студентів і викладачів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського вирушив на батьківщину Василя Олександровича Сухомлинського, щоб поринути у світ гуманістичних ідей видатного педагога, відчути дух тієї епохи, доторкнутися до спадщини великого Учителя.

Поїздка об’єднала переможців творчого конкурсу, присвяченого 101-й річниці від дня народження В.О. Сухомлинського: «Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського в умовах інтеграції України в освітній простір Європи».

Делегацію представляли професор І.П. Рогальська-Яблонська, доценти О.С. Соколовська, А.І. Яблонський, Т.А. Лісовська О.В. Дрозд, а також сорок студентів МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Юні педагоги відвідали Державний педагогічно-меморіальний музей Василя Сухомлинського, на власні очі побачили місця, де жив, працював і надихався на творчість наш славетний співвітчизник.

Господарі НВК «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О. Сухомлинського» радо зустріли всіх гостей: влаштували цікаву й пізнавальну екскурсію, показали славнозвісний Сад Матері, незвичайну Галявину казок, погодували смачним обідом.

Студенти вшанували світлу пам’ять Василя Олександровича на цвинтарі, поклавши квіти на його могилу.

Поїздка подарувала кожному з нас ціле море вражень, нових знань і приємних спогадів.