Жов

Тренінгові заняття з теми «Згуртованість та адаптація студентського колективу»

З 1.10. по 4.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету були проведені тренінгові заняття з теми “Згуртованість та адаптація студентського колективу” зі студентами 1 курсу 107 К/Б факультету педагогіки та психології, 125, 135, 155, 165 груп Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, 100 К/Б механіко-математичного факультету.

Тренерами виступили волонтери Центру психологічної служби університету Шагай Мілена, Саковська Вікторія, Сапонько Юрій та Кулєшова Ксенія.

Дані тренінги були спрямовані на згуртування студентського колективу, емоційну стійкість, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного. Виконуючи вправи тренінгу, учасники вчилися розуміти один одного.

Тренінги змотивували студентів-першокурсників до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності.