Жов

Диспут зі студентами

4.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений диспут зі студентами 264 групи спеціальності “Історія та археологія”, 218 групою спеціальності”Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти, 415 групи спеціальності “Право” Коледжу та практикантами служби.

Тренером виступила практикант Центру психологічної служби університету Кушнарьова Дар’я.

Мета даного заходу було визначити феномен кібераддикції та психологічні механізми її формування. Окреслити можливі напрямки профілактики виникнення комп’ютерної залежності.

Студенти активно приймали участь в дискусії, визначали основні переваги та недоліки мережі Інтернет, формували та збагачували власні комунікативні навички, ділилися власними досвідом та інформацією щодо запобігання Інтернет залежності.