Жов

Семінар-тренінг з теми «Стоп агресії»

4.10.2019 року для студентів 265 та 255 групи Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського був проведений семінар-тренінг з теми “Стоп агресії”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Протягом семінару студенти визначали зміст базових понять семінару-тренінгу „агресія”, „агресивність”, „агресивна поведінка”.

В процесі бесіди акцентували увагу на основних ознаках агресивної поведінки підлітків, причини її виникнення, емоції та почуття, що виникають у жертви та нападника.

Керівник Центру Гулькова Д.С надала інформацію та практичні вправи щодо заходів профілактики, допомоги та корекції агресивної поведінки підлітків.