Жов

Обласний семінар для вчителів історії з патріотичного виховання молоді

24 вересня 2019 року в Миколаївській обласній науковій бібліотеці відбувся обласний семінар для вчителів «Історія українських військових формувань у курсі історії України як складова патріотичного виховання учнівської молоді». Організатором його проведення став Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

У ході роботи семінару обговорювалися такі питання:
1. Козацтво як символ звитяги українського війська.
2. Українські військові формування в національно-визвольній боротьбі ХХ століття.
3. Українське військо в історико-мистецькій ретроспективі.
4. Збройні сили незалежної України – спадкоємці козацької слави.

Від Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з доповіддю на тему: «Українізація військових формувань на Півдні України в період Української революції (1917- поч. 1918 рр.) виступив д.і.н., професор кафедри історії В. А. Пархоменко.

Під час семінару відбулася книжкова виставка «Мужність і відвага крізь віки» (до Дня українського козацтва та Дня захисника України). Цікавою інтерпретацією на історію України поділився Віктор Вальд, український письменник лауреат літературної премії «Коронація слова – 2017».

У заході взяли участь 42 особи: науковці, краєзнавці, педагогічні працівники, представники науково-освітніх установ міста та області.