Жов

Про проведення семінару із здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії

9 жовтня 2019 року на факультеті іноземної філології пройшов семінар із здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії. Захід розпочався із вітального слова ректора університету, професора, доктора технічних наук, академіка НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України В.Д. Будака. В своєму виступі він наголосив присутнім про потребу вільного володіння іноземною мовою в сучасному світі, щоб стати першокласними спеціалістами та гордо нести звання випускника нашого університету.

Далі по програмі були представлені виступи представників групи з «Transferrable Skills» по результатам впровадження навчальних дисциплін:

– «Informational Literacy» (доктор технічних наук, доцент, проректора із науково-педагогічної роботи Р.В. Дінжоса);

– «Pedagogy of Higher Education» та «Career Management» (кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету іноземної філології Т.О. Мороз).

Групу «Political Sciences» по результатам впровадження навчальної дисципліни «Instrumental Dimension of Political Campaigns» представив доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології Н.О. Ніколаєнко.

Група «Academic Writing» по результатам впровадження навчальних дисциплін «Advanced English for Academic Communication» та «English Academic Writing» була представлена кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри англійської мови і літератури Л.С. Добровольською.

На семінарі окремо був відведений час для доповідей Рубан Марії та Кущової Тетяни, які проходили стажування у Вільнюському університеті (м. Вільнюс, Литва). Дівчата розповіли про свої враження та поділилися досвідом, отриманим під час стажування.

Із темами своїх наукових робіт на семінарі виступили наступні аспіранти: Н.В. Божок, О.С. Лемішевська, О.Б. Коноз, В.В. Кучер, А.С. Нофенко, О.В. Кондратюк, А.І. Муленко, О.В. Орбан, Т.О. Кущева, М.В. Рубан, Ю.В. Годован, О.С. Діордіца, М.І. Науменко.

Захід завершився виступом координатора проекту DocHub в МНУ кандидатом педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри англійської мови і літератури Т.П. Мироненко. Вона детально презентувала результати імплементації міжнародного проекту ЕРАЗМУС+ 574064-EPP-1-2016-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» в МНУ.

Отже, даний захід підтвердив, що підготовка аспірантів МНУ імені В. О. Сухомлинського проходить на найвищому рівні.