Жов

Трагікомедія «Каліка з острова Інішмаан»

9 жовтня студенти та викладачі МНУ імені В.О. Сухомлинського завітали до Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру. Всі присутні мали змогу переглянути виставу, яка була представлена Херсонським обласним музично-драматичним театром імені Миколи Куліша за п’єсою Мартіна МакДонаха «Каліка з острова Інішмаан».

Вистава показана у рамках ХІ відкритого Міжнародного театрального фестивалю «HOMO LUDENS».

Глядачі аплодують стоячі! Головний актор – Віталій Пронько, має обмежені фізичні можливості та це не заважає йому блискуче грати ролі у різних виставах та колесити Україною!

Вистава підіймає проблему інклюзії та важливості розкриття потенціалу кожного.