Жов
2019

Методичний семінар на тему: «Основні засади організації і контролю самостійної роботи студентів»

10 жовтня 2019 р. доцент Данік Наталія Вадимівна провела методичний семінар на тему: «Основні засади організації і контролю самостійної роботи студентів» з викладачами кафедри фінансів та обліку. В ході методичного семінару викладачам було запропоновано розглянути різні форми і засоби для організації і контролю за самостійною роботою студентів. Крім стандартних рішень, закріплених нормативними положеннями університету, доповідач Данік Н.В. запропонувала інтерактивні засоби, які полегшують роботу викладача при перевірці завдань для самостійної роботи, що значно економить час на обробку даної інформації. Викладачі кафедри активно обговорювали запропоновану інформацію, досліджували технічні засоби та оцінювали нові технології. В цілому було прийнято рішення доповідь доцента Данік Н.В. вважати актуальною та такою, що має методично-роз’яснювальну цінність (Протокол №1 від 10.10.2019 р.).