Жов

«Свято мужності та відваги»

На факультеті дошкільної та початкової освіти 11.10.2019 року було проведено виховний захід «Свято мужності та відваги» присвячений Дню козацтва та Захисника України. Свято відзначають 14 жовтня, починаючи з 2014 року. Головна мета святкування – нагадати кожному громадянину, що захист Батьківщини – це найвищий обов’язок. А ще ми маємо пам’ятати про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність нашої землі. Щоб молоде покоління усвідомлювало цінність героїзму захисників України. Всі учасники заходу з натхненням співали козацькі пісні. Продовженням свята було проведення Майстер-класу з виготовлення патріотичної символіки для дітей, позбавлених батьківського піклування.