Жов

Виховний захід «Слава незламним захисникам!»

15 жовтня у читальному залі МНУ імені В.О. Сухомлинського Науково-дослідним центром військово-патріотичного виховання, Науковою бібліотекою та студентами факультету дошкільної та початкової освіти було проведено виховний захід «Слава незламним захисникам!» для студентів та співробітників університету.

Метою заходу було вшанування мужності та героїзму сучасних захисників незалежності і територіальної цілісності України.

На виховному заході були представлені відеоролики про звитягу козаків та українських воїнів. Лунали зворушливі пісні від творчого центру «Естетика» – про Україну, матерів, які чекають з фронту своїх дітей та відважних дівчат, що полишили мирне життя і відправилися на фронт.

Співробітниками бібліотеки була організована тематична книжкова виставка. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО та Операції об’єднаних сил.

Бажаємо мирного неба над головою!

Слава Україні! Героям Слава!