Жов

Тренінгове заняття з теми «Формування особистісних меж»

8.10.2019 року для студентів 2 курсу Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського було проведено тренінгове заняття з теми “Формування особистісних меж”.

Тренером виступила практикант Центру психологічної служби університету Кушнарьова Дар’я.

На занятті було використано низку психорозвивальних вправ та психодіагностичних завдань. Виконання кожної вправи
проводилося у чіткій послідовності, що дало змогу не тільки виявити мотиваційні особливості студентів в певних ситуаціях, але й провести відповідні корекційні впливи, спрямовані на:

– визначення та корекцію внутрішньої мотивації до виконання різноманітних ролей на рівні їх соціальної гармонійності;
– формування особистісної відповідальності, прагнення до самоосвіти та розширення пізнавального світогляду;
– формування позитивного ставлення до власного життя та поваги до психологічних меж іншої людини;
– формування екзистенціальної впевненості засобом зміни системи ціннісних установок студентів.

В ході заняття були запропоновані вправи, спрямовані на актуалізацію самоставлення та Я-концепції – усвідомлення власних бажань, очікувань від заняття, ідеалів, а також відповідального ставлення до процесу власного життєздійснення тощо.