Жов

Тренінгове заняття з теми «Образ майбутнього партнера»

09.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття з теми “Образ майбутнього партнера” для студентів 104 К групи історичного факультету, 108 Б факультету дошкільної та початкової освіти, 597 К групи спеціальності Соціальна робота факультету педагогіки та психології та практикантів Центру психологічної служби.

Тренером виступила волонтер Центру психологічної служби Шагай Мілена.

За допомогою тренінгу студенти змогли пізнати себе і усвідомити сімейно-родові корені своїх проблем в партнерських відносинах; поліпшити відносини з близькими людьми і гармонізувати відносини з партнером; дізналися про можливі кризи в партнерських відносинах; шукали ідеальні образи партнерів як для дівчат, так і для хлопців.