Жов

Тренінгове заняття з теми «Навички вербальної та невербальної комунікації»

09.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття з теми “Навички вербальної та невербальної комунікації” для студентів 264 К групи спеціальності “Політологія та право”, 103 Б факультету фізичної культури та спорту, 100 Б механіко-математичного факультету, 218 К групи спеціальності Дошкільна освіта факультету дошкільної та початкової освіти.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета тренінгу:

– Дослідити прогрес у розвитку засобів комунікації.

– Розвивати навички спілкування: вміння говорити, слухати, встановлювати контакти з іншими людьми.

В процесі тренінгового заняття учасники:

– змогли довести існування швидкого прогресу в розвитку засобів комунікації;

– за допомогою вправ розпізнали вербальні й невербальні канали комунікації;

– ознайомилися з вербальними та невербальними ознакими активного слухання;

– в програванні ситуацій продемонстрували уміння уникати непорозуміння — висловлюватися конкретно, ставити уточнювальні запитання.