Жов

Тренінгове заняття «Я – лідер»

10.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету за запитом студенських тьюторів 126 групи факультету іноземної філології було проведено тренінгове заняття “Я – лідер”.

Тренером виступила волонтер Центру психологічної служби Кулєшова Ксенія.

Мета: створення умов для розкриття лідерського потенціалу у студентів-першокурсників, освоєння ними активного стилю спілкування, вміння переконувати.

В процесі тренінгового заняття тренер за допомогою практичних вправ створювала умови для прояву творчого потенціалу та лідерських якостей учасників. Студенти також мали змогу розвинути пізнавальний інтерес при оволодінні організаторськими вміннями. Виявили та розвинули уявлення про лідерство. Сформували навички планування, аналізу діяльності та організації.