Жов
2019

Практичне заняття з елементами тренінгу на тему «Розвиток уваги, пам’яті та мислення»

10.10. та 11.10.2019 року за запитом було проведено практичне заняття з елементами тренінгу на тему “Розвиток уваги, пам’яті та мислення” зі студентами 103 К, 103 Б, 203 Б, 243 Б, 233 К факультету фізичної культури та спорту та зі студентками 128 Б факультету дошкільної та початкової освіти..

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та студенти-практиканти Центру психологічної служби Осіпова Вікторія, Кушнарьова Дар’я, Сапонько Юрій, Шагай Мілена та Саковська Вікторія.

Мета: розвиток рівня концентрації та вибірковості уваги, формування уявлення про креативне мислення та творчу уяву, розвиток слухової та зорової пам’яті.

Учасники достатньо легко та активно виконували завдання.

Тренінгове заняття пройшло на позитивній та веселій ноті, панувала доброзичлива атмосфера толерантності й поваги один до одного, співпраці та співдопомоги. Всі учасники були задоволені результатом, про що вони й говорили, даючи зворотній зв’язок.