Тра

Зустріч з провідними фахівцями логопедичної науки

20 травня 2015 року у рамках робочої зустрічі на кафедру корекційної освіти завітала Шеремет Марія Купріянівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри логопедії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Кабельнікова Наталія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії Херсонського державного університету.

Викладачі кафедри та студенти спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)» мали можливість поспілкуватись з гостями, обговорюючи актуальні проблеми логопедичної науки та окреслюючи перспективи її розвитку.

Невимушена та дружня атмосфера під час зустрічі сприяла плідній співпраці. Сподіваємось, подібні заходи стануть регулярними та сприятимуть популяризації наукової діяльності серед студентської молоді.

Прес-центр ННІ педагогічної освіти

SAM_8503