Жов

Інформаційна вулична акція «Хода за свободу»

18.10. 2019 року у рамках інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, яка проводиться за підтримки Представництва громадської організації «Кампанія А 21» в Україні, Миколаївського фонду «Любисток», департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА у Миколаєві відбулась інформаційна вулична акція «Хода за свободу», в якій прийняли активну участь викладачі, студенти та волонтери з керівником Центру психологічної служби МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Під час Ходи за свободу основну увагу привертали учасники, які були вдягнені в чорний одяг та вишикувані в одну лінію. Ця хода відображає боротьбу за свободу та справедливість. Також учасники акції роздавали перехожим інформаційні листівки та надавали роз’яснення з даної проблеми.