Жов

Семінар-диспут з теми «Професійна ідентичність психолога»

16.10.2019 року за запитом викладача Литвиненко І.С. зі студентами 217 Б групи спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології був проведений семінар-диспут з теми “Професійна ідентичність психолога”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Метою тренінгу є підвищення рівня професійної ідентичності студентів психологів.

Під час заняття учасники ознайомилися з технологією тренінгу і його специфікою проведення.

За допомогою вправам студенти усвідомили внутрішні смисли своєї професії, визначили свої професійні можливості.

В процесі заняття учасники створювали образ успішного професійного майбутнього з актуалізацією своїх професійних ресурсів.