Тра

Парад вишиванок

Студенти та викладачі кафедри української літератури та методики навчання 21 травня 2015 р. приєдналися до акції «Прийди на лекцію у вишиванці», яка проходила по всій Україні в межах святкування Дня вишиванки. Університетські аудиторії наповнилися студентами в національному вбранні, який піднімав настрій, заряджав оточуючих позитивною енергетикою.

Продовження свята вишиванки відбулося в суботу – усі бажаючі мали змогу взяти участь у мегамарші вишиванок. Кількість учасників дійства стала рекордною для міста: понад декілька тисяч людей долучилися до урочистої ходи.

На марші панувала доброзичлива атмосфера, відчуття причетності до великої національної родини. Активність миколаївської громади, кращу частину якої представляють студенти-філологи Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, ще раз яскраво підтверджує, що МИКОЛАЇВ – УКРАЇНА!!!

Прес-центр філологічного факультету

Берегова