Жов

Науковий семінар «Технологія пошуку навчальної та наукової інформації»

25 жовтня 2019 року в Електронному читальному залі Наукової бібліотеки МНУ імені В.О. Сухомлинського студенти 179ск та 379 груп кафедри фінансів та обліку з куратором Корнєвою Н.О. прийняли участь у науковому семінарі «Технологія пошуку навчальної та наукової інформації».

Зав. сектору комп’ютерного забезпечення Маленко Н.В. ознайомила студентів із електронними ресурсами бібліотеки та технологією пошуку потрібної інформації в Автоматизованій бібліотечній системі «УФД-бібліотека».

Також студенти прослухали інформацію Грубій Л.І. про WEB-бібліографічний покажчик посилань на корисні сайти для навчання.

Лекція з практичними завданнями були дуже пізнавальними та захопливими.