Жов

Тренінг «Вербальні та невербальні засоби спілкування»

21.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби за запитом студентів 103 Б/К групи факультету фізичної культури та спорту був проведений тренінг «Вербальні та невербальні засоби спілкування».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Заняття було спрямоване на формування у студентів навичок спілкування, усвідомлення і вираження своїх почуттів, навичок розуміння та прийняття почуттів оточуючих людей, активізацію механізмів самопізнання і самовираженнярозширення можливостей встановлення контакту в різних ситуаціях спілкування; відпрацьовування навичок розуміння інших людей, себе, а також взаємин між людьми; опанування навичок ефективного слухання; розширення діапазону творчих здібностей.