Жов

Тренінг на тему «Спілкуємося без конфліктів»

22.10.2019 року для студентів 1 курсу Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського був проведений тренінг на тему «Спілкуємося без конфліктів».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С. та практикантка Шагай Мілена.

Тренінг спрямований на згуртування студенського колективу, розвиток комунікативних навичок, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного в процесі розв’язання конфліктних ситуацій.

Виконуючи вправи тренінгу, учасники навчилися розуміти один одного, заняття змотивувало їх до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності.

Дякуємо усім за активну участь, щирість та відвертість у власних висловлюваннях та почуттях.