Жов

Круглий стіл з теми «Протидія торгівлі людьми!»

22.10. 2019 року в обласній бібліотеці імені Гмирьова до Європейського дня протидії торгівлі людьми у рамках роботи обласного гендерного центру відбувся круглий стіл з теми «Протидія торгівлі людьми!» за участю представників влади, громадських організацій та студентів вищих навчальних закладів міста.

Представник Центру психологічної служби Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського Любінецька Ганна зупинилася на психологічному стані потерпілих від негативного явища, що ставить під загрозу всі демократичні досягнення суспільства.

Увазі присутніх була представлена виставка «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».