Жов

Майстер-клас «Арт-терапевтичні роботи для майбутньої професії»

23.10.2019 року був проведений майстер-клас “Арт-терапевтичні роботи для майбутньої професії” для студентів 108 Б групи факультету дошкільної та початкової освіти разом з куратором.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Д.С. та практикант Саковська Вікторія.

В процесі заняття студенти краще познайомилися один з одним, знаходили власний внутрішній ключик до кращого розуміння себе, відкривали нові можливості та знаходили відповіді на запитання щодо пізнання себе та оточуючих за допомогою Арт-терапевтичні техніці, яку студентки можуть використовувати і в своїй майбутній роботі з дітьми.