Жов

Спогади про відомого краянина

29 жовтня 16.00 в Центральній бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відбулася зустріч-спогад, присвячена творчості Івана Григурка. Вже стало доброю традицією кафедри української мови і літератури відвідувати разом зі студентами літературні заходи у межах опанування дисципліни «Історія української літератури». Так, третьокурсники під керівництвом доц. І.Родіонової не оминули і цієї події. На зустрічі була присутня дружина письменника – Надія, яка привезла з Києва особисті речі та романи письменника. Своїми спогадами про І. Григурка ділилися А. Маляров, В. Марущак, В. Качурин, Л. Старовойт. Дякуємо організаторам за такий пізнавальний тематичний проєкт.