Лис

Кураторська година у формі тренінгу

У читальній залі МНУ імені В. О. Сухомлинського 31 жовтня 2019 року відбулася відкрита кураторська година у формі тренінгу «Знайомство». Така форма роботи активно розвиває комунікативні здібності студентів і є однією з основних компетенцій майбутніх фахівців.

Метою і завданням кураторської години є опанування моделями толерантної поведінки, а також здатність застосовувати засоби і технології професійної взаємодії з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Учасниками заходу стали к.і.н., доцент Буглай Н. М. та студенти 104/к групи історичного факультету. У ході тренінгу студенти завдяки невимушеному спілкуванню поглибили свої знання про особисті якості та особливості внутрішнього світу один одного і дізналися про досягнення та мрії своїх одногрупників.

Під час обговорення теми тренінгу студенти виявили бажання ознайомитися з експонованою книжковою виставкою «Література миколаївських видавництв».