Лис

Професійна ідентичність психолога

31.10.2019 року за запитом викладача кафедри Психологія, кандидата психологічних наук, доцента Литвиненко І. С. для студентів 3 курсу спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології було проведено практичне заняття “Професійна ідентичність психолога”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

На занятті був проведений аналіз сучасних психологічних концепцій професійної ідентичності, студенти були проінформовані стосовно психологічних особливостей становлення професійної ідентичності в процесі підготовки психологів у ВНЗ, визначалися ключові етапи становлення професійної ідентичності в студентському віці.

У процесі практичної частини студенти мали можливість ознайомитися з алгоритмом проведення психологічної консультації, на практиці продемонстрували методи активного слухання та відпрацювали техніку для формування довірливих взаємостосунків із майбутніми клієнтами.